SPECIALIST RESURSE UMANE - ADMINISTRARE PERSONAL

BOOM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmirea documentelor specifice (contracte de munca, acte aditionale, decizii de incetare, REVISAL) si inregistrarea acestora la ITM
- Administrarea dosarelor de personal si a carnetelor de munca
- Eliberarea adeverintelor solicitate de angajati
- Realizarea situatiei prezentei angajatilor (pontajului) lunar
- Intocmirea diverselor rapoarte legate de persoanlul companiei

CERINTE

- Experienta de minim 1 an intr-o pozitie similara, intr-o companie cu minim 250 salariati
- Atestat inspector personal
- Foarte buna cunoastere a legislatiei muncii
- Persoana proactiva, organizata, responsabila, centrata pe rezultate
- Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat
- Prezinta un avantaj experienta/cunostintele de calcul salarial (programul WizSalary)

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Mediu de lucru placut si dinamic, intr.-o echipa tanara si entuziasta
- Posibilitati reale de training si dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala

DTH Television Grup, proprietarul marcii BOOM TV, activeaza in tehnologia digitala de distributie multi-channel tv, la nivel national, prin satelit, direct in casa ta.