Specialist Resurse Umane

IMSAT SA - Sucursala Echipamente Electrice - Giurgiu

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul este in Giurgiu

- Identifica si planifica nevoia de personal in conformitate cu nevoile firmei si strategiile acesteia de dezvoltare
-Stabileste criteriile de recrutare si selectie
- Redacteaza anunturile de recrutare
- Selecteaza CV-urile primite in functie de profilul candidatului si de cerintele postului si sustine interviurile pentru proiectele in derulare
-Realizeaza raportele de interviu si alcatuieste lista scurta
-Realizeaza analize cu privire la nivelul de satisfactie al angajatilor
-Identifica in colaborare cu managementul nevoile de pregatire si perfectionare manifestate la nivel de societate si intocmeste planul anual de training
-Urmareste realizarea planului de training si propune metode de evaluare a eficientei cursurilor absolvite
-Participa la desfasurarea programelor de evaluare a performantelor salariatilor
- Asigura suportul administrativ in toate problemele legate de personal
- Intocmeste raportari periodice de personal

CERINTE

Studii superioare absolvite, Facultatea de Psihologie reprezinta un plus
Minim 1an in domeniul recrutarii de personal
Cunostinte de legislatia muncii
Bune abilitati de comunicare, claritate si concizie, gandire logica si structurata, atentie la detalii si constiinciozitate
Persoana dinamica, organizata, meticuloasa, proactiva

BENEFICII OFERITE

Se ofera un pachet salarial atractiv, un mediu de lucru placut

Sucursala Echipamente Electrice realizeaza camere de comanda containerizate pentru turbine cu gaz si turbine mixte.
Imsat SEE inseamna integrare echipamente electrice de joasa tensiune pentru:
- Camere de comanda containerizate si subansambluri functionale de proces pentru turbine de gaz cu puteri intre 40-220MW;
- Grupuri containerizate motor/generator cu puteri pina la 3.7MW;
- Cabine prefabricate de control electric si electronic pentru platforme petroliere si petrochimie.

IMSAT SEE este furnizor calificat:
- General Electric, Core Tech, Nuovo Pignone