Specialist resurse umane

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmirea si redactarea contractelor de munca ale noilor angajati, precum si a actelor aditionale corespunzatoare modificarilor ce apar pe parcursul derularii contractelor.
- intocmirea adeverintelor solicitate de angajati
- realizarea de rapoarte specifice departamentului de HR;
- actualizarea bazei de date cu anagajati;
- legatura cu firma care se ocupa de medicina muncii;
- reactualizarea fiselor de post;
- pregatirea dosarului cu documente pentru deschiderea unui cont bancar;

CERINTE

- studii universitare finalizate;
- minim 1 an experienta relevanta in domeniul resurselor umane;
- cunostinte de legislatia muncii;
- abilitati de operare EXCELL - nivel avansat;
- cunostinte de limba engleza - nivel avansat;

- persoana organizata, atenta la detalii;
- abilitati de comunicare;

Avand deschise peste 6.600 de birouri in 70 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectie si recrutare, gestiune de personal temporar sau permanent, calcul salarial si testare.
Adecco in Romania este la momentul actual lider de piata, cu birouri deschise in 9 orase, si reusind in 2005, urmare a cererilor inregistrate, sa ofere candidatilor sai peste 2.500 de noi locuri de munca. Pentru a intra in baza de date a celui mai mare furnizor de servicii de HR din Romania, va rugam sa accesati site-ul www.adecco.ro si sa va depuneti CV-ul la noi.

BUCURESTI (HQ)- Doctor Iacob Felix Nr. 28, Sector 1, Tel.: 021/300 35 46 Fax:021/300 35 45 E-mail: recrutare@adecco.ro