Specialist Resurse Umane

Contrast HR Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- crearea unui sistem de evaluare a performantelor pentru angajatii companiei (servicii de tursim);
- crearea de programe de retentie si de loializare (standardizarea pachetelor de salarizare, beneficii si bonusare);
- supervizarea procesului administrativ externalizat (dosarele angajatilor, medicina si protectia muncii, payroll) si negocierea contractelor cu furnizorii de servicii pentru departamentul de resurse umane;
- elaborarea proceselor de recrutare si selectie a candidatilor si imbunatatirea permanenta a metodologiei de recrutare si intervievare;
- crearea procedurilor specifice departamentului de resurse umane (fise de post pentru fiecare angajat, sisteme de raportare, setarea responsabilitatilor si a obiectivelor pentru fiecare pozitie etc);
- crearea unui regulament de ordine interioara.

CERINTE

- studii superioare;
- experienta 2-3 ani pe un post similar;
- cunostiinte generale de management al resurselor umane;
- capabil sa-si aduca aportul prin propuneri de diverse solutii referitoare la imbunatatirea procesului de munca in cadrul companiei;
- buna cunoastere a legislatiei muncii;
- abilitati de comunicare si organizare;
- orientare catre rezultate, dorinta de dezvoltare personala;
- seriozitate, promptitudine si initiativa in rezolvarea sarcinilor;
- cunostiinte de operare PC;
- limba engleza nivel mediu – conversational.

BENEFICII OFERITE

- posibilitati reale de dezvoltare profesionala si personala;
- pachet salarial motivant – bonuri de masa, asigurare medicala, bonusuri;
- mediu de lucru profesionist.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de consultanta in domeniul Resurselor Umane