SPECIALIST RESURSE UMANE

TCE Logistica - membru RTC Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul este locat in Drumul Sabareni 26 (Giulesti) - transport asigurat

- gestionarea bazei de date a personalului
- transmiterea lunara a pontajului precum si toate documentele necesare calculului salarial
- centralizarea actelor si cererilor angajatilor (cereri CO, certificate medicale, sanctionari si imputari, acte angajare, contracte de munca)
- eliberarea adeverintelor de salariu
- gestionarea si inchiderea notelor de angajare, inclusiv verificarea debitelor
- intocmirea dosarelor de personal; redactarea contractelor de munca
- asistenta in derularea proiectelor de dezvoltare HR din cadrul firmei (gestionari de baze de date, corespondente, participari la intalniri/trainiguri, recrutare si selectie, evaluare, elaborare de rapoarte)
- participarea activa la procesul de recrutare (screening de CV-uri, programari interviuri, administrare teste)

CERINTE

- studii superioare (finalizate sau in curs de finalizare)
- experienta anterioara in administrare de personal - de preferat
- cunostinte utilizare PC (MS Office; Internet Explorer)
- atitudine proactiva

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- tichete de masa
- bonusuri in functie de realizari
- posibilitati reale de dezvoltare
- mediu dinamic si profesionist

TCE LOGISTICA SRL, membru al RTC Holding, este liderul national in distributia interna prin curierat rapid si transport cargo, venind in intampinarea necesitatilor clientilor sai prin singura solutie completa din industria de logistica din Romania

TCE LOGISTICA SRL detine in momentul de fata cea mai extinsa retea de distributie, prin rute optimizate astfel incat sa putem asigura livrarea bunurilor clientilor nostril in 24 - 48h pe tot cuprinsul Romaniei. Platformele prezente in fiecare resedinta de judet si cele 250 de localitati in care suntem prezenti ridica nivelul calitatii serviciilor prestate la cotele cele mai inalte.