Specialist Resurse Umane

HELP NET FARMA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana care va ocupa postul de Specialist Resurse Umane va avea ca obiectiv asigurarea dezvoltarii profesionale si a motivarii personalului companiei si va avea urmatoarele responsabilitati, care nu sunt limitative:

- Evaluarea personalului;
- Analizarea si propunerea modalitatilor de motivare a personalului;
- Instruirea si dezvoltarea personalului;
- Inductia personalului ;
- Elaborarea fiselor de post.

CERINTE

- Studii superioare in domeniul stiintelor socio-umane ( de preferabil Psihologie );
- Absolvent master sau curs postuniversitar in domeniul resurselor umane - constituie un avantaj;
- Experienta minim 1 an intr-o pozitie similara;
- Spirit de echipa;
- Persoana proactiva ;
- Persoana sociabila, organizata, cu bune abilitati de gestionare a timpului si de valorificare a resurselor, atenta la detalii;
- Disponibilitate privind deplasarile in tara;
- Limba engleza-nivel mediu (scris, citit, vorbit);
- Abilitati operare PC - nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial motivant;
• Posibilitatea de a va alatura unei echipe de profesionisti;

Prima farmacie Help Net a fost infiintata in Timisoara, in anul 1998.In prezent, Help Net detine peste 100 de farmacii in Bucuresti, Brasov, Sibiu, Pitesti, Ploiesti, Constanta, Arad, Timisoara, Jimbolia, Sannicolau Mare, Lugoj, Alba Iulia, Slobozia si Satu Mare, iar extinderea continua.
Echipa Help Net Farma reuneste mai mult de 850 profesionisti,cu studii in medicina, farmacie, management, informatica, resurse umane, marketing, juridic, comunicare, logistica sau aprovizionare.
Pentru posturile vacante din cadrul firmei, puteti aplica pe adresa resurse.umane@helpnet.ro sau pe fax 021 3082634.