SPECIALIST RESURSE UMANE

Citius-HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea bazei de date a angajatilor, in format electronic si scriptic
- Derularea activitatilor specifice salarizarii
- Verificarea pontajelor, calculul drepturilor salariale si al altor beneficii
- Participarea la procesele de recrutare, selectie si orientare a noilor angajati
- Elaborarea documentelor si rapoartelor specifice activitatii de resurse umane
- Implementarea politicilor si a procedurilor de resurse umane stabilite la nivel de grup si contribuie in mod direct la implementarea noilor proiecte elaborate de Directorul National Resurse Umane
- Identificarea si propunerea masurilor de optimizare a activitatii de resurse umane din fililala
- Participarea trimestriala la programele de evaluare a performantelor profesionale si la sesiunile de instruire
- Intocmirea rapoartelor conform procedurilor interne si a Regulamentului de Organizare si Functionare a Departamentului de Resurse Umane
- Redactarea si centralizarea documentelor specifice departamentului de resurse umane: rapoarte, memo-uri, adrese, cereri, instiintari

CERINTE

- Studii superioare (economice sau sociale)
- Experienta in recrutare - minim 1 an
- Experienta in salarizare - minim 1 an
- Operare PC - Word, Excel, PowerPoint - nivel avansat
- Cunostinte solide de legislatia muncii
- Limba engleza nivel avansat prezinta avantaj
- Atestatul de inspector resurse umane prezinta avantaj
- Domiciliu stabil in Bucuresti

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant

Citius HR o companie de resurse umane ce ofera servicii complete si profesioniste in Recrutarea si Selectia personalului