Specialist Resurse Umane

Hart Human Resource Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Analiza problemelor sociale ale angajatilor si propunerea celor mai eficiente solutii
- Participare la implementarea politicilor sociale in organizatie
- Consultanta specifica clientilor interni
- Dezvoltarea si implementarea proiectelor in domeniul comunicarii interne
- Implementarea unor metode de evaluare a satisfactiei angajatilor si implementarea masurilor de crestere a satisfactiei angajatilor
- Participarea la elaborarea actelor normative interne

CERINTE

- Experienta intr-o pozitie similara, in domeniul resurselor umane de minim 1 an
- Buna cunoastere a Codului Muncii
- Studii superioare finalizate
- Cunostinte operare pachetul Microsoft Office
- Cunostinte medii de Limba Engleza sau de Limba Franceza
- Proactivitate, diplomatie, orientare spre resultat, capacitate de lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

attractive salary package

HART Human Resource Consulting is the first Romanian company that offers career management consulting services.

We propose organizational development solutions (Executive Search, Training, Development and Assessment Centers, Career Plan Development Consulting) and individual solutions (Career Counseling, Testing and Assessment, Individual Seminars).

Clientul nostru este o importanta companie din domeniul distributiei si comercializarii gazelor naturale .