SPECIALIST RECRUTARE

Supreme Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizarea si derularea procesului de recrutare si selectie la nivel de grup pentru pozitii de masa, entry ¿ level, specialist si middle management
- Dezvoltarea/implementarea de teste profesionale si de evaluare a personalitatii potentialilor angajati in perioada campaniilor de recrutare si selectie
- Organizarea si mentinerea baza de date a candidaturilor
- Coordonarea procesului de inductie al noilor angajati
- Coordonarea procesului de evaluare al noilor angajati la sfarsitul perioadei de proba
- Intocmirea si monitorizarea bugetului de cheltuieli

CERINTE

- Studii superioare (de preferat in domeniu psiho-social)
- Experienta pe pozitia de Recruiter: minim 1 an
- Experienta pe recrutare pozitii de middle management
- Utilizare de teste de evaluare psihologica
- Limba engleza ¿ nivel mediu / avansat
- Abilitati de lucru pe calculator: MS Office, Outlook, Internet
- Proactivitate, orientare catre rezultate, atitudine pozitiva
- Abilitati de organizare, managementul timpului
- Excelente abilitati de comunicare, relationare, prezentare
- Capacitate de intelegere a comportamentului uman
- Abilitatea de a lucra in echipe mixte

Producator si distribuitor al marcilor Primola, Anidor, Ulpio, Novatini