Specialist Recrutare

Total Business Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea proiectelor de recrutare;
- Redactarea anunturilor de recrutare;
- Selectarea CV-urilor primite in functie de profilul candidatului si cerintele postului;
- Contactarea candidatilor selectati in vederea stabilirii interviurilor;
- Sustinerea interviurilor pentru proiectele in derulare;
- Participarea alaturi de echipa de resurse umane la diverse actiuni de recrutare;
- Diverse raportari periodice.

CERINTE

- Studii superioare (psihologie constituie avantaj);
- Experienta de minim 2 ani in domeniul recrutarii de personal;
- Abilitati de lucru cu calculatorul;
- Cunoasterea limbii engleze - obligatoriu;
- Foarte bune abilitati de comunicare;
- Persoana organizata, riguroasa, calma, cu simtul responsabilitatii.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.

Total Business Solutions is the business partner for companies who wish to excel on the Romanian market. To this end, we offer a complete package of services, which places our client companies in the best position to dominate their chosen field of operation through maximizing the efficiency and effectiveness of their employees.