Specialist Recrutare

BIA Business Intelligence Alliance

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identificarea candidatilor pentru pozitiile deschise;
- programarea si conducerea interviurilor;
- elaborarea evaluarilor si rapoartelor pentru clienti.

CERINTE

- Studii superioare in domeniul / economic/ psihologie / sociologie / juridic;
- Experienta minim 3 ani pe o pozitie similara sau intr-o pozitie relevanta din punct de vedere al relatiilor interpersonale;
- Cunostinte foarte bune de limba engleza;
- Capacitate de persuasiune;
- Abilitati de comunicare foarte bune;
- Capacitatea de a initia, derula si incheia un proiect de recrutare;
- Pasiune pentru domeniul resurselor umane;
- Capacitatea de a lucra
- Permis auto cat.B.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant.

BIA Business Intelligence Alliance este prima companie romaneasca de recrutare, fondata in anul 1992. In cei 15 ani de activitate BIA si-a consolidat renumele ca una dintre cele mai puternice firme de recrutare, realizand o baza de date cu peste 70.000 de candidate, care au beneficiat de serviciile noastre.
BiA ofera urmatoarele servicii:
- salarizare si administrare de personal,
- recrutare si selectie de personal,
- consultanta in resurse umane,

Cei peste 150 de clientii cu care am construit parteneriate pe termen lung reprezinta aproape toate domeniile de activitate de pe piata româneasca. Iata numele câtorva dintre ei: AIG Romania, BRD Groupe Societe Generale, BT Asigurari, Connex, Coca Cola, Danone, Elite, Lafarge, Microsoft, Porsche Romania, Rominserv, Xerox etc.