SPECIALIST RECRUTARE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- interactiunea permanenta cu persoanele de decizie din fiecare departament si asumarea unui nivel ridicat de responsabilitate si implicare
- derularea proceselor de recrutare si selectie
- definirea posturilor si a profilurilor cerute de fiecare client, precum si a competentelor corespunzatoare si a instrumentelor necesare masurarii acestora
- aplicarea de teste de pre-selectie (psihologice sau de cunostinte)
- urmarirea integrarii noilor angajati in cadrul companiilor client

CERINTE

- studii superioare absolvite
- experienta anterioara de minim 6 luni in recrutare si selectie personal
- experienta anterioara in utilizarea testelor psihologice (constituie avantaj)
- capacitate de a lucra in conditii de stres si de a respecta deadline-uri
- capacitate de planificare si coordonare a activitatii
- orientare catre client si rezultate in activitate
- abilitati de project management
- sprit de negociere si persuasiune
- atitudine proactiva

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a lucra intr-un un mediu de lucru profesionist, in care clientii deserviti si diversitatea solicitarilor acestora sunt motive de dezvoltare profesionala continua.