SPECIALIST PROTECTIA MUNCII SI PSI

S.C. REMATHOLDING Co S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Urmarirea respectarii prevederilor legale din domeniul protectiei muncii si prevenirii incendiilor la nivelul societatii:
- instructajul introductiv general si periodic de protectie a muncii si prevenirea si stingerea incendiilor;
- completarea fiselor de protectia muncii si P.S.I.;
- asigurarea echipamentelor de protectie si de lucru;
- relatia cu cabinetele de medicina muncii;
- elaborarea instructiunilor interne de protectia muncii si de prevenirea si stingerea incendiilor.

CERINTE

* absolvent studii superioare (avantaj - studii tehnice);
* curs in domeniul sanatatii si securitatii in munca de minimum 80 de ore;
* avantaj experienta pe un post similar, de preferinta intr-o intreprindere de productie;
* cunostinte operare PC - WORD, EXCEL.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Posibilitatea dezvoltarii carierei

S.C. REMATHOLDING CO. S.R.L. a fost infiintata in decembrie 2003 si isi desfasoara activitatea in domeniul recuperarii si reciclarii deseurilor si resturilor metalice si nemetalice. Suntem in topul celor mai apreciati agenti de colectare, prelucrare si valorificare a materialelor reciclabile, iar acest lucru se datoreaza managementului performant si echipei REMATHOLDING. Suntem constienti ca cea mai valoroasa resursa a societatii este resursa umana, careia ii acordam o importanta deosebita incepand cu procesul de recrutare. Fiecare nou angajat da un plus de valoare echipei REMATHOLDING din care te invitam sa faci parte.

Mai multe informatii puteti gasi pe site-ul www.rematholding.ro.