SPECIALIST PROIECTARE ASISTATA INFRASTRUCTURA

GECAD NET

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitati de prezentare caracteristici functionale programe CAD;
- Activitati de instruire si consiliere utilizatori
- Activitati de asistenta tehnica si suport echipa vanzari.

CERINTE

- Inginer sau student in an terminal cu experienta in utilizarea programelor de proiectare asistata Autodesk sau echivalent
- Absolvent sau student in an terminal al unei facultati din cadrul Universitatii Tehnice de Constructii Bucuresti
- Experienta de lucru cu aplicatiile de proiectare asistata constituie un avantaj
- Persoana dinamica, dornica de sa-si insuseasca noi cunostinte.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Training-uri specializate in tara si in strainatate
- Asigurare medicala privata
- Lucrul intr-o echipa dinamica.

Din 1992, GECAD NET este lider de piata in comercializarea si implementarea aplicatiilor software destinate proiectarii asistate, solutiilor de securitate IT si servicii integrate de infrastructura IT.

Cu o traditie de peste 16 ani in domeniul IT, GECAD NET a obtinut numeroase premii si certificari din partea celor mai importanti producatori mondiali.

GECAD NET este companie membra a Grupului GECAD.