Specialist produse securitate (Security Product Specialist)

SC GECAD NET SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Propunere solutii antivirus, IDS/IPS
• Implementare solutii antivirus, IDS/IPS
• Suport tehnic produse securitate (antivirus, IDS/IPS) pe platforma Windows
• Corelarea cerintelor clientilor cu specificatiile de produs

CERINTE

• Absolvent facultate sau student an terminal Automatica si Calculatoare, Matematica-Informatica, Cibernetica
• Cunostinte solide sisteme de operare: Windows 2000, XP, Server 2003
• Cunostinte produse de securitate: antivirus, IDS/IPS, firewall
• Constituie avantaj: experienta antivirus tip corporate si TCP/IP
• Limba engleza - nivel mediu

BENEFICII OFERITE

• pachet salarial atractiv
• lucrul intr-o echipa dinamica
• training pe post

GECAD este una dintre cele mai cunoscute m¿rci române¿ti în întreaga lume. De la începuturile sale în 1992 ¿i pân¿ ast¿zi, când cuprinde 4 firme de succes, Grupul GECAD s-a impus treptat în pozi¿ia de lider puternic al pie¿ei române¿ti de IT.
În cadrul grupului, GECAD NET este compania specializat¿ în oferirea de servicii profesionale de securitate IT, solu¿ii integrate de securitate IT ¿i software.