Specialist produse securitate Linux

GECAD NET SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Propunere solutii antivirus
- Implementare solutii antivirus
- Suport tehnic pentru produse de securitate pe platforma Linux
- Corelare cerinte clienti cu specificatii produs.

CERINTE

Studii:
- absolvent facultate sau student an terminal Automatica si Calculatoare, Matematica-Informatica, Cibernetica

Cunostinte:
- distributii Linux: Red Hat, SuSE
- produse de securitate: antivirus, firewall, IDS
- avantaj: experienta antivirus tip corporate
- avantaj: experienta helpdesk
- avantaj: TCP/IP
- limba engleza nivel mediu

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Training pe post
- Asigurare medicala privata
- Lucrul intr-o echipa dinamica.

GECAD este una dintre cele mai cunoscute marci romanesti in intreaga lume. De la inceputurile sale in 1992 si pana astazi, cand cuprinde 4 firme de succes, Grupul GECAD s-a impus treptat in pozitia de lider puternic al pietei romanesti de IT. in cadrul grupului, GECAD NET este compania specializata in oferirea de servicii profesionale de securitate IT, solutii integrate de securitate IT si software.