Specialist Produs Tehnic

SC IPSO SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul este locat in Mogosoaia, societatea noastra asigurand transportul angajatilor.

Principala misiune a Specialistului de Produs este aceea de a efectua instructaje tehnice si de a se asigura de repararea corecta a tipurilor de utilaje de care este raspunzator:

- participarea la instruiri externe organizate de furnizorii externi
- efectuarea instructajelor interne cu tehnicienii de teren si cu operatorii utilajelor;
- participarea la elaborarea ofertelor din punct de vedere tehnic
- transmiterea de informatii tehnice la/de la furnizorul de utilaje prin efectuarea de activitati specifice
- participare efectiva la diagnoza si reparatii in cazuri deosebite

CERINTE

- Studii superioare tehnice;
- Cunostinte tehnice solide in: electrica/electronica, hidraulica, sisteme de transmisie;
- Experienta in intretinerea de utilaje (agricole, industriale, de constructii) este obligatorie;
- Experienta in domeniul agricol reprezinta un avantaj;
- Cunostinte de limba engleza - nivel avansat;
- Cunostinte PC: MS Office

Bune abilitati de comunicare si obisnuit cu munca in echipa
Organizare si management al timpului foarte bune
Rezistenta la stres
Disponibilitate la deplasari

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru dinamic si profesionist
Posibilitatea formarii profesionale in concordanta cu noutatile din domeniu
Pachet salarial atractiv

Vor fi contactati doar candidatii selectati pentru interviu.

IPSO SA, filiala a societatii franceze MAGELLAN, este puternic implantata fiind prezenta de mai multi ani in Romania.
IPSO dezvolta si mentine activa o retea de distributie pentru:
Automobile Renault, Dacia si Nissan
Renault Trucks
Utilaje Agricole John Deere, Kuhn si Westfaliasurge
Mai mult de 500 de colaboratori asigura distributia si service-ul pentru aceste marci diverse.
Valorile noastre sunt acelea ale unei intreprinderi familiale aflate in servciul clientilor sai.