Specialist produs Cook medical

Macro International Distribution

Job expirat

RESPONSABILITATI

dezvoltarea vanzarilor echipamentelor medicale si a consumabilelor Cook, gestionarea relatiei zilnice cu furnizorul extern, gestionarea relatiei cu medicii, cabinetele si spitalelor cu dept urologic

CERINTE

cunoasterea domeniului urologic (produse, spitale, clinici, medici), abilitati de comunicare si convingere, nivel mediu de comunicare in limba engleza

BENEFICII OFERITE

pachet salarial motivant, cariera, mediu de lucru placut in cadrul unei echipe tinere si ambitioase

Companie parte a grupului de firme Getter Israel, fondata in 1995. Afaceri in domeniul importului si distributiei, reprezentand urmatoarele firme:

Eastman Kodak - reprezentant oficial exclusiv pentru divizia foto
Canon Inc - importator oficial pentru foto-video si printere de mari dimensiuni
Agfa Graphics - reprezentant oficial exclusiv pentru prepress
Bordeaux DigitalInk - importator oficial cerneluri Bordeaux pentru print de mari dimensiuni
Royal Sovereign - importator oficial masini de laminat
Unibind PhotoStory - reprezentant oficial exclusiv pentru echipamente productie albume foto profesionale
American Medical Systems - reprezentant oficial exclusiv pentru echipamente si dispozitive medicale urologice