Specialist Organizare - Bucuresti

Praktiker Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preg¿tirea, imbun¿t¿¿irea si prezentarea procedurilor interne managementului, precum ¿i implementarea acestora in cadrul companiei
- Adaptarea procedurilor interne noilor proiecte ¿i schimb¿rilor care apar pe parcurs
- Project management pe perioada amenaj¿rii unui nou magazin, constând in:
- coordonarea ¿i urm¿rirea activit¿¿ilor în urm¿toarele departamente: birou case, administra¿ie, recep¿ie marf¿
- coordonarea verific¿rii codurilor de bare ¿i a etichet¿rii produselor; urm¿rirea instruirii casierelor ¿i oferirea suportului departamentului birou case
- sus¿inerea activit¿¿ilor specifice zilelor de deschidere ¿i rezolvarea eventualelor probleme care pot ap¿rea
- Asisten¿¿ la inventarele anuale din magazine
- Oferirea de suport/sprijin in rezolvarea anumitor probleme intampinate de catre magazine si centrala in activit¿¿ile opera¿ionale

CERINTE

- Studii superioare
- Experien¿¿ similar¿ anterioar¿ constituie un avantaj
- Capacitate de organizare si structurare a activit¿¿ilor
- Abilit¿¿i de comunicare si transfer a informa¿iilor
- Gândire logic¿, capacitate de solu¿ionare a problemelor
- Seriozitate si etic¿ profesional¿
- Disponibilitate si rezisten¿¿ la program prelungit
- Cuno¿tin¿e de operare pe calculator (MS Office)
- Bune cuno¿tin¿e de limba englez¿
- Disponibilitate pentru deplas¿ri in ¿ar¿

BENEFICII OFERITE

Pachetul salarial este in concordan¿¿ cu aceast¿ pozi¿ie si cu toate avantajele oferite de o companie interna¿ional¿: dezvoltare profesional¿, carier¿, experien¿¿ in retail. Transport asigurat.

Apreciere, Respect si Recunoa¿tere intr-o companie interna¿ionala.

Praktiker Romania, companie a Grupului German Praktiker, continu¿ expansiunea! Unul dintre liderii europeni in domeniul DIY, Grupul German Praktiker de¿ine 350 de magazine si peste 20.000 de angaja¿i in 8 ¿¿ri.

Avem nevoie de TINE, in aceast¿ mare echipa, dac¿ e¿ti o persoan¿ deschis¿, flexibil¿, motivat¿ ¿i dornic¿ s¿ fac¿ fa¿¿ provoc¿rilor, hot¿rât¿ ¿i experimentat¿.