Specialist Organizare

HUMANGEST GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contribuie la definirea/adaptarea/emiterea/comunicarea documentelor organizatorice
- Coopereaza cu responsabilii de proces in vederea adaptarii documentelor la nivel local
- Contribuie la gestiunea sistemului organizatoric si de procuri
- Contribuie la realizarea analizelor organizatorice si a modificarilor structurale
- Contribuie la implementarea proiectelor specifice domeniului de Organizare: schimbare, organizare procese, sisteme etc.

CERINTE

- Studii superioare - absolvent facultate economica sau inginerie
- Limba engleza - nivel avansat
- Limba italiana - nivel avansat
- Cunostinte privind structura, rolurile si procesele organizatorice
- Cunoasterea sistemului informatic SAP - modulul Organizational Management
- Buna cunoastere a pachetului Microsoft Office in special Power Point si a programului VISIO
- Minim 2 ani experienta in consultanta organizationala / audit

Capacitati / Aptitudini:
- abilitati de relationare si comunicare
- analiza si sinteza
- gandire structurata orientata catre proces, viziune de ansamblu asupra proceselor organizatiei
- lucru in echipa, orientare spre rezultat
- respectarea termenelor limita

Companie multinationala din domeniul resureslor umane, noi suntem cei care iti oferim solutiile juste adaptate nevoilor tale.