SPECIALIST OFERTARE (lucrari edilitare)

ERBASU SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmirea ofertelor pentru licitatii, de la cererea de oferta pana la terminarea documentatiei de licitatie;
- urmarirea lucrarii in vederea decontarii:
- completarea fiselor limita, in colaborare cu responsabilul lucrarii si cu comp. contabilitate
- intocmirea atasamentelor si sustinerea lor, in colaborare cu responsabilul lucrarii;
- intocmirea situatiilor de plata si sustinerea lor, in colaborare cu responsabilul lucrarii;
- raportarea valorilor de productie din luna curenta si a preliminatului pentru luna urmatoare.

CERINTE

- absolvent de studii superioare (preferabil) sau medii, numai in domeniul constructiilor(numai candidatii de spoecialitate vor fi selectati);
- OBLIGATORIU cunostinte specifice: lucrari edilitare: apa, canal, termoficare, drumuri (NUMAI CANDIDATII CU ACESTE CUNOSTINTE VOR FI SELECTATI);
- cu experienta minima in oferatre;
- cunostinte temeinice de operare in programe de devize;
- in cazul pregatirii licitatiilor, disponibilitate de lucru peste orele de program.

BENEFICII OFERITE

Conditii de lucru intr-un mediu modern si o echipa dinamica;
Salariul, conform pregatirii si a experientei.

S.C.CONSTRUCTII ERBASU S.A. asigura efectuarea de activitati de constructii montaj si reparatii la cladiri civile si industriale/agrozootehnice in tara si strainatate, constructii metalice, vopsitorii, izolatii termice si hidrofuge, lucrari edilitare (drumuri, retele de canalizare, incalzire, alimentare cu apa, statii de pompare, epurare, centrale termice, lucrari de constructii speciale, lucrari de constructii si reparatii pentru asezaminte de cult, lucrari de constructii hidrotehnice. Pentru aceste activitati, compania dispune de personal de inalta calificare, specialisti autorizati, dotare tehnica adecvata (utilaje si mijloace de transport) si de o echipa manageriala de un inalt profesionalism. Succesele noastre sunt recunoscute la nivel national, prin permanenta aparitie a companiei in topul firmelor de specialitate si prin recomandarile clientilor nostri. In fata clientilor nostri ne bazam pe seriozitate, pragmatism, preturi realiste si termene de garantie asigurate si respectate.