Specialist ofertare licitatii

BGM Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Urmarirea anunturilor pentru participare la licitatii
Analiza caietelor de sarcini
Intocmirea si depunerea dosarului pentru participare la licitatii
Pregatirea cererilor de clarificare si urmarirea primirii raspunsului la aceste cereri
Colaborarea cu partenerii firmei pentru definirea modului de indeplinire a conditiilor de calificare
Colaborarea cu personalul companiei pentru analizarea caietelor de sarcini si intocmirea ofertelor tehnice si financiare
Urmarirea solutionarii clarificarilor primite de la contractant

CERINTE

Studii superioare tehnice (IT&C)
Experienta de lucru de minim 3 ani in domeniul IT&C
Cunoasterea pietei IT&C
Experienta relevanta in intocmirea ofertelor
Cunoasterea legislatiei cu privire la achizitiile publice

BENEFICII OFERITE

se acorda bonusuri functie de performante
se discuta la interviul final

BGM Solutions este o companie specializata in consultanta si implementare solutii software profesionale, pentru administrarea afacerii si pentru sector public.
BGM Solutions este compania in care persoane inteligente si motivate isi pot accelera dezvoltarea profesionala. In întreaga companie, am creat un mediu în care gandirea inovativa este incurajata, iar initiativa este rasplatita