Specialist Metode Mentenanta- Centrul Tehnic Titu

RENAULT TECHNOLOGIE ROUMANIE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Defineste, pune in aplicare si perenizeaza demersul de pregatire a
mentenantei in cadrul proiectelor sistemelor de incercare.
- Pune in practica si asigura pilotarea in transversal a contractelor
de mentenanta si de verificare/masura
- Defineste si piloteaza in termeni de QCD (cost, calitate, termen) contractele transversale
mentenanta/masura.

CERINTE

- Studii superioare tehnice;
- Experienta minima in domeniul mentenanta;
- Aptitudini de culegere, sinteza si analiza date si informatii;
- Aptitudini de organizare, coordonare si supervizare proiecte;
- Cunostinte utilizare PC( MS Office)
- Cunostinte limba franceza/engleza;

Renault Technologie Roumanie este noul centru de dezvoltare si cercetare in domeniul ingineriei Renault. Prezent in 118 tari si reprezentand prima marca europeana, Renault este astazi al patrulea constructor mondial prin alianta cu Nissan.
Viitorilor angajati le oferim oportunitatea de a evolua profesional, de a se forma pe parcursul carierei si de a lucra intr-o companie cu un mediu de lucru placut.