SPECIALIST MARKETING-VANZARI

OK SERVICE CORPORATION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Realizeaza procesul de vanzare si promoveaza produsele si imaginea
companiei
- Participa la evenimente, congrese, targuri specializate nationale
- Administreaza si dezvolta portofoliul de clienti
- Realizeaza obiectivele de vanzari, incasari si cele specifice conform
politicii si strategiei companiei;
-Urmareste si asigura derularea contractelor incheiate pana la
finalizarea acestora- inclusiv incasarea facturilor emise
- Prezentarea si promovarea produselor companiei
- Intocmeste periodic rapoarte de activitate

CERINTE

- Persoana responsabila, comunicativa, dinamica, creativa
- Foarte bune capacitati de organizare si planificare
- Capacitate de a gestiona simultan mai multe proiecte
- Experienta in marketing si vanzari, intr-o pozitie similara, minim 3
ani- domeniu turism
- Persoana capabila sa lucreze dupa proceduri bine stabilite
- Studii superioare finalizate- OBLIGATORIU
- Foarte bune cunostinte de limba engleza si calculator- OBLIGATORIU
- Cursuri de vanzari si marketing constituie un avantaj

OK Travel ofera clientilor sai un echilibru unic intre serviciile de
inalta clasa si controlul strict al costurilor. Mai presus de toate,
oferim cunostintele si experienta relevanta a specialistilor nostri,
impreuna cu cele mai moderne metode de lucru. La OK Travel intelegem si
recunoastem nevoia clientilor nostri pentru inalte standarde ale
serviciilor. Abordarea noastra focalizata si consultativa este cea care
ne face sa intelegem si sa ne apropiem cat mai bine de client si de
nevoile acestuia. Ajutam clientul sa se concentreze mai bine pe
problemele sale atunci cand calatoreste, oferindu-i intreg suportul
nostru informational si de confort. Misiunea noastra este aceea de a
depasi asteptarile clientilor nostri promovand consecvent atitudinea de
tipul \"se poate\". Specialistii consultanti de calatorie ai OK Travel au
fiecare cel putin 10 ani de experienta in turismul de afaceri si pot
face fata cu succes oricarui tip de organizatie, mica, medie sau mare.
Aceasta este o garantie in fata clientilor nostri, care cu greu poate fi
gasita in peisajul autohton al industriei de profil.