Specialist Marketing/ Specialist Relatii Publice

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Un post Specialist Marketing/Vanzari
Un post Specialist Relatii Publice
Elaborarea strategiilor de vanzare;
Crearea ofertelor si a tuturor documentelor aferente
Efectuarea de activitati de documentare in vederea realizarii obiectivelor de marketing

Analizarea propunerilor de promovare şi asociere cu diverse evenimente, proiecte ;

CERINTE

Experienta de minim 2 ani pe o pozitie similara, in marketing, intr-o firma de renume;
Studii superioare (sau in curs de finalizare) se vor lua in calcul doar absolventi ai facultatii de Marketing/Relatii publice
Capacitate de analiza si sinteza, judecata rapida, capacitate de deductie logica;
Abilitatea de a utiliza atat limbajul scris, cat si cel oral pentru a concepe si transmite mesaje coerente catre publicurile tinta;
Bune abilitati organizatorice;
Atentie concentrata si distributiva;
Flexibilitate in gandire si capacitate de adaptare; Orientare catre gasirea de solutii

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
Cultură organizaţionala orientata către profesionalism si dinamism.
Mediu organizaţional plăcut.
Posibilitatea de afirmare si acces la activitaţi complexe.