Specialist Marketing si Comunicare

Creavita Food Company SRL

22-02-2019 | EXPIRA LA 24-02-2019

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:
• Elaborarea, implementarea si dezvoltarea strategiilor si politicilor de marketing ale Companiei;
• Elaborează și urmărește realizarea planului strategic de marketing;
• Coordonează campaniile de marketing;
• Determină conceptul brandurilor și le dezvoltă în regiunile unde activăm;
• Gestionează cu bugetul de marketing;
• Gestionează cu site-rile Companiei;
• Administrează și dezvoltă canalele de comunicare în social media (text, vizual, update-uri);
• Organizează diverse evenimente (seminare, târguri, expozitii) ce au ca scop promovarea imaginii si produselor firmei.

CERINTE

Cerinţe față de candidat:
• Studii superioare în domeniul marketingului;
• Competente de formare si implimentare a strategiei de marketing, practica in alegerea instrumentelor de marketing;
• Persoana activa cu gindire analitica;
• Disponibilitatea de a pleca in deplasari.

BENEFICII OFERITE

Beneficii oferite:
• Salariu in dependenta de competentele posedate;
• Traininguri in domeniu si acces la una din cele mai mari bibliotece din oras;
• Pachet operațional (laptop, telefon + abonament);
• Participarea la diferite activități într-un colectiv tînăr și dinamic;
• Grafic de lucru luni-vineri 8:30 pina la 17:30.

DESCRIEREA FIRMEI

Compania “Creavita Food Company” SRL – parte a unui grup internațional de Companii (Polonia, România, Republica Moldova).
Activam in domeniul alimentar, comercializam produse alimentare si ingrediente pentru producerea alimentelor.

Interviu online

Ca sa aplici la acest job trebuie sa raspunzi la intrebarile interviului.