Specialist Marketing Online

SC Easy Research SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Elaboreaza actiunile de marketing ale companiei, asigura implementarea acestora si urmareste rezultatele obtinute in urma acestora (concept, implementare, analiza, raportare periodica, prezentare);
- Dezvoltarea unei strategii de marketing durabile a proiectelor noi;
- Gestioneaza campaniile FbAds si AdWords;
- Gestioneaza paginile de Fb, Google+, Twitter, YouTube Channel;
- Elaboreaza campanii de email marketing pentru promovare si fidelizare;
- Realizeaza/editeaza bannere pentru promovarea in mediul online;
- Adaptarea continutului online al site-urilor ( SEO friendly );
- Copywriting, dezvolta si concepe articole online;
- Analiza permanenta a pietei/concurentei;

CERINTE

- Experienta minim 1 an pe un post asemanator
- cunostinte avansate de AdWords, FBAds, sisteme de afiliere, SEO, SEM

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- bonusuri in functie de performante

Din 2011 in Romania, Easy Research s-a implicat proactiv in dezvoltarea unui nou concept de comert online.

Suntem unici imporatori si distribuitori ale unor marci cunoscute in domeniul accesoriilor pentru smartphone si tablete.

Sistemul nostru de management este orientat atat B2B cat si B2C.

Alatura-te unei echipe tinere, dinamice, unde performantele sunt recunoscute.