SPECIALIST MARKETING

RADAR GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Derularea tranzactiilor cu partenerii firmei
Identificarea de noi parteneri comerciali
Studierea pietei si intocmirea de rapoarte de piata

CERINTE

Absolvent de studii superioare economice sau cursuri in domeniul marketingului ;
Experienţă comercială de minim 2 ani
Cunoştinţe de limba engleză şi/sau franceză (constituie avantaj)
Foarte bune abilităţi de utilizare a calculatorului;
Excelente abilităţi de comunicare si negociere
Disponibilitate si flexibilitate in programul de munca

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant corelat cu rezultatele
Posibilitati de promovare rapida
Decontare transport

RADAR GROUP este lider in distributia de articole party si baloane. Aceste produse sunt distribuite in hipermarketuri si sunt expediate prin coletarie rapida clientilor din intreaga tara. Activitatea firmei include realizarea de decoratiuni pentru evenimente, personalizarea de baloane si organizarea de cursuri de \"training\" pentru decoratori.