Specialist marketing

JobAvantaj

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana care va ocupa acest post va desfasura urmatoarele activitati:
- elaborarea si implementarea politicii de marketing si a programelor specifice;
- implementarea promotiilor si urmarirea derularii acestora;
- analiza campaniilor de marketing derulate si a rezultatelor obtinute;
- mentinerea relatiilor cu furnizorii de servicii si produse de marketing;
- gestionarea materialelor de marketing;

CERINTE

Persoana potrivita pentru acest post:
- are experienta pe un post similar in domeniul retail;
- are cunostinte generale de marketing;
- are foarte bune aptitudini de comunicare, analiza informatii sintetice, raportare si culegere si prelucrare informatii;
- este proactiva si orientata catre obtinerea de rezultate;
- este motivata de acest post si doreste sa isi consolideze o cariera in domeniu;
- are disponibilitate pentru delasari;

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant format din salariu fix si bonusuri de obiective;
-Posibilitati reale de promovare in cadrul unei companii start up.

Jobavantaj, cauta pentru clientul sau, GOSPO, lant national de supermarketuri in mediul rural.