Specialist Marketing

Neocasa Real Estate

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietei imobiliare rezidentiale
- Identificarea tendintelor pietei imobiliare si a oportunitatilor de afaceri
- Participa la implementarea planurilor de marketing pe proiecte rezidentiale
- Stabilirea segmentului de piata aferent proiectelor imobiliare
- Masurarea gradului de satisfactie al clientilor
- Participa la stabilirea strategiei de marketing pentru produsele si serviciile firmei

CERINTE

- experienta in marketing de minim 1 an, experienta in domeniul vanzari, imobiliare, constructii constituie un avantaj;
- orientare spre rezultate;
- abilitati excelente de comunicare, organizare-planificare, munca in echipa;
- obligatoriu cunostinte de limba engleza - la nivel avansat (scris, citit, vorbit);
- cunoasterea mai multor limbi straine reprezinta un avantaj;
- cunostinte operare PC;
- carnet conducere cat.B;

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de a lucra intr-un mediu profesionist
- Activarea pe o piata foarte dinamica si competitiva
- Capacitatea de avansare in cadrul companiei
- Salariu atractiv si alte beneficii
- Participarea la training-uri

NEOCASA Real Estate este o companie de prestigiu din domeniul imobiliar, cu 9 ani experienta, care a reusit sa se impuna pe piata prin servicii de calitate, mediu de lucru dinamic si profesionist.