SPECIALIST MARKETING

PROTAN SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-realizeaza si implementeaza planuri ¿i strategii de marketing conform misiunii ¿i strategiei companiei.
- evalueaza si analizeaza pietele locala, regionala, nationala ¿i internationala in scopul identificarii oportunitatilor, tendintelor si nevoilor pietei
- gasirea si propunerea unor solutii noi de atragere a potentialilor parteneri
- identificarea tendintelor pietei si oportunitatilor pentru imbunatatirea imaginii companiei
-analizarea oportunitatilor de afaceri
-negocierea si urmarirea derularii contractelor cu partenerii companiei; elaborarea rapoartelor lunare privind situatia contractarilor

CERINTE

-studii superioare in domeniul economic;
-cunostinte de specialitate in marketing;
-experienta in domeniu minim 3 ani;
-bune aptitudini de culegere, sinteza si analiza de informatii, de comunicare verbala si scrisa;
-gandire logica, rezolutiva , creativa;
-capacitatea de a gestiona activitati complexe si de a lucra in conditii de stress;
-abilitati de planificare, organizare negociere si relationare interpersonala;
-dinamism, initiativa, flexibilitate;
-cunostinte solide si experienta in operarea PC;
-cunoasterea unei limbi straine (de preferinta engleza);
-disponibilitate pentru deplasari in teritoriu

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv
-mediu de lucru placut
-posibilitati de promovare

Importanta companie de ecologizare, cu sucursale la nivel national