SPECIALIST MARKETING

INTEGRISOFT SOLUTIONS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Initiaza si implementeaza campanii de promovare, brading, reclama si relatii publice.
Organizeaza evenimente si asigura participarea companiei la evenimentele de profil.
Efectueaza studii periodice privind piata de profil, produsele companiei si gradul de satisfactie al clientilor.
Alte activitati de marketing necesare mentinerii imaginii firmei, promovarii eficiente a aplicatiilor de profil si dezvoltarii businessului.

CERINTE

-Abolvent de studii superioare, cu specializare in marketing
-Experienta de minim doi ani in domeniu; experienta intr-o firma de IT reprezinta avantaj.
-Cunoasterea unei limbi straine la nivel avansat (preferabil alta decat engleza)
-Persoana dinamica, cu bune abilitati de comunicare si relationare interpersonala; eficienta in managementul de proiect; cu potential creativ si de dezvoltare profesionala; abilitati foarte bune de analiza si sinteza a informatiilor.
- Cunostinte solide de MS Office (Word, Excel, Access, Power Point, Outlook);

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Posibilitati de dezvoltare profesionala
- Cultura organizationala orientata spre inovatie, profesionalism si angajament.

Creatã in 1999, INTEGRISOFT este specializatã in consultanta si dezvoltare-implementare de solutii software.
Lider pe segmentul administratie publice (prin produsul AvanTax), INTEGRISOFT, prin serviciile si produsele sale (AvanCont, AvanRegis s.a), atrage companii romanesti si straine, carora le ofera linii de produse moderne, bazate pe tehnologie web de generatie noua (platforma NET/SQL Server).
Principala valoare pe care o aduce in activitatea clientilor sai sunt ideile cele mai bune “cele care fac diferenta”! INTEGRISOFT este dinamizata de implicare, etica, excelenta, loialitate
“Planul nostru ambitios de dezvoltare are in vedere si permanenta recrutare si formare de personal cu competente inalte si profesionalism recunoscut.”

www.integrisoft.ro