SPECIALIST MARKETING

FASHION RETAIL GROUP membru RTC HOLDING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- planificarea activitatii de comunicare si promovare a brandurilor
- initiaza si monitorizeaza campaniile de promovare si ofertele speciale pentru fiecare cod de produs
- gestioneaza bugetele de marketing ale produselor comercializate de companie
- concepe materiale promotionale
- realizeaza analize de piata privind concurenta si dezvolta strategii de marketing competitive
-elaboreaza rapoarte specifice in cadrul de partamentului de marketing

CERINTE

- studii superioare finalizate
- experienta pe un post similar
- cunostinte operare PC - Microsoft Office, Internet
- cunostinte limba engleza - nivel avansat
- bune cunostinte de marketing

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- bonusuri in functie de realizari

RTC Holding este unul dintre cele mai mari grupuri comerciale aflate in proprietate romaneasca.
Fashion Retail Group este detinatoarea francizei Debenhams in Romania.

Magazinele Debenhams sunt situate in Mall Vitan - Bucuresti si Iulius Mall in Cluj-Napoca