Specialist Marketing

Neocasa Real Estate

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltarea unui plan de marketing pe proiect imobiliar si punerea lui in aplicare;
- studiaza si identifica tendintele pietei si oportunitatile de afaceri;
- participa la stabilirea mixului de marketing pentru fiecare din produsele si serviciile firmei;
- prospectarea pietei, masurarea gradului de satisfactie al clientilor;
- stabileste segmentul de piata aferent diferitelor proiecte imobiliare si contribuie la dezvoltarea acestuia.

CERINTE

- experienta in marketing de minim 1 an, experienta in domeniul vanzari, imobiliare, constructii constituie un avantaj;
- orientare spre rezultate;
- abilitati excelente de comunicare, organizare-planificare, munca in echipa;
- obligatoriu cunostinte de limba engleza - la nivel avansat (scris, citit, vorbit);
- cunoasterea mai multor limbi straine reprezinta un avantaj;
- cunostinte operare PC;
- carnet conducere cat.B;

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea de a lucra intr-un cadru foarte competitiv si profesional;
- salariu atractiv;
- capaciataea de afirmare si avansare in cadrul companiei

NEOCASA Real Estate este o companie de prestigiu din domeniul imobiliar, cu 9 ani experienta, care a reusit sa se impuna pe piata prin servicii de calitate, mediu de lucru dinamic si profesionist.