SPECIALIST MARKETING

mortgage capital group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Elaboreaza o politica eficienta de marketing in cadrul firmei;
- Concepe ¿i implementeaza strategia de comunicare;
- Concepe materialele promo¿ionale ¿i coordoneaza realizarea grafica a acestora;
- Elaboreaza planul anual/semestrial de marketing potrivit resurselor financiare ale firmei;
- Elaboreaza analize de piata privind clientii, concurenta, structurarea pietei sau evolutia acesteia in timp;
- Va folosi rezultatele analizelor in stabilirea strategiilor de marketing precum si in scopul atingerii obiectivelor companiei;
- Elaborarea rapoartelor lunare/anuale privind activitatea de marketing.
- Participa la intretinerea site-ului companiei, strangerea de informatii de publicat pe site, colaborareaza cu echipa responsabila din punct de vedere tehnic cu site-ul companiei.
- Promovarea imaginii organizatiei.

CERINTE

- absolvent studii superioare (marketing, economie, comunicare);
- experienta minim 12 luni intr-o pozitie similara;
- cunostinte avansate de limba engleza;
- foarte bune cunostinte Microsoft Office;
- persoana cu spirit de echipa, imaginatie, logica, cu mult entuziasm si initiativa.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitati reale de promovare in cadrul companiei;
- Mediu de lucru placut;
- Echipa tanara si profesionista
- laptop, telefon

Mortgage Capital Group este o companie de servicii de consultanta financiara specializata in obtineri de finantari ipotecare pentru persoane fizice si juridice.