Specialist Marketing

Farmaceutica Remedia SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizeaza studii de piata, monitorizeaza si analizeaza tendintele si datele obtinute in urma cercetarilor de piata si elaboreaza rapoarte pe baza carora propune spre aprobare strategii de
marketing pentru proiecte noi
Intocmeste si propune spre aprobare planurile de marketing la produsele selectate
Planifica si gestioneaza bugetul anual de marketing aprobat in prealabil de conducerea companiei
Organizeaza trainingul de produse
Monitorizeaza si evalueaza campaniile de marketing
Negocieaza si urmareste derularea contractelor cu partenerii media
Elaboreaza rapoarte lunare/anuale privind activitatea de marketing.
Managementul documentelor financiare si administrative ale departamentului (deconturi, facturi, contracte, etc)

CERINTE

studii superioare;- specialitate Medicina sau Farmacie;
experienta in domeniul piata pharma minim 2 ani;
permis concucator auto;
abilitati de comunicare si prezentare;
cunostinte de operare PC.

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv, conform cu performantele
posibilitati de training si evolutie in cariera

Companie importanta in domeniul farmaceutic in plina expansiune, avand in prezent 37 farmacii proprii, 6 depozite si peste 350 salariati pe intreg teritoriul Romaniei.