SPECIALIST MARKETING

SOFTWIN

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

- Realizarea studiilor de piata si analizarea concurentei, identificarea si analizarea oportunitatilor de piata;

- Elaborarea si gestionarea evenimentelor de PR, de promovare si presales in concordanta cu politica stabilita de companie.

- Elaborarea si implementarea planului de marketing al Diviziei.

CERINTE

- absolvent ASE si/sau experienta in marketing de peste 1 an;

- cunostinte avansate de limba engleza si eventual o altă limba straina de circulatie internationala (limba franceza sau germana);

- bune abilitati de comunicare si relationare;

- organizat, abilitati de planificare, bun strateg.

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea unei evolutii in cariera, intr-un mediu occidental si dinamic;

- oportunitati de training in interiorul firmei;

- salariu motivant.

SOFTWIN este o companie româneasca cu capital privat orientata catre furnizarea de solutii si servicii software. Departamente: Dezvoltare Software, eCRM, Structurare de Continut, AntiVirus si Securitate date.