Specialist Managementul Calitatii

Praktiker Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Implementarea, monitorizarea, mentinerea si imbunatatirea sistemului de management al calitatii
- Analizarea si raportarea problemelor de calitate care apar in cadrul relatiilor contractuale
- Comunicarea cu clientii interni si externi pentru a asigura eliminarea defectelor de calitate
- Implementarea si urmarirea activitatii specifice de control tehnic de calitate a produselor comercializate

CERINTE

- Studii superioare tehnice, de preferinta Facultatea de Constructii
- Cunoasterea temeinica a standardelor din seria ISO 9000 (formarea ca auditor intern constituie un avantaj)
- Experienta profesionala in domeniul implementarii si certificarii sistemelor de management al calitatii
- Cunostinte temeinice de legislatie privind protectia consumatorului si certificarea/atestarea conformitatii produselor
- Cunostinte foarte bune de operare PC (Word, Excel)
- Capacitate de analiza si structurare
- Precizie, seriozitate, dinamism
- Capacitate de solutionare a problemelor, atitudine proactiva
- Disponibilitate pentru program de lucru prelungit
- Cunostinte bune de limba engleza

BENEFICII OFERITE

Pachetul salarial este in concordanta cu aceasta pozitie si cu toate avantajele oferite de o companie internationala: dezvoltare profesionala, cariera, experienta in retail.

Apreciere, Respect si Recunoastere intr-o companie internationala.
Praktiker Romania, companie a Grupului German Praktiker, continua expansiunea! Unul din liderii europeni in domeniul DIY, Grupul German Praktiker detine 350 de magazine si peste 20.000 de angajati in 8 tari.
Avem nevoie de TINE, in aceasta mare echipa, daca esti o persoana deschisa, flexibila, motivata si dornica sa faca fata provocarilor, hotarata si experimentata.
Praktiker Romania, companie a Grupului German Praktiker, continua expansiunea! Unul dintre liderii europeni in domeniul DIY, Grupul German Praktiker detine 350 de magazine si peste 20.000 de angajati in 8 tari.