Specialist Management Imobiliar Administrativ National (COD Ib Adm VE)

Kaufland Romania SC

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Administrarea contractelor imobiliare/de cumparare, efectuarea schimbarilor in cadastru, realizarea contractelor de cumparare si transmiterea informatiilor catre celelalte departamente.
-Administrarea contractelor de leasing imobiliar, initierea si coordonarea eliminarii greselilor de constructie, realizarea contractelor de leasing si transmiterea informatiilor catre celelalte departamente.
-Realizarea si administrarea contractelor de inchiriere pentru spatii comerciale, automate si panouri publicitare.
-Decontarea costurilor cu chiriile alocabile, stabilirea si adaptare platilor in avans pentru costurile suplimentare, verificarea decontarii costurilor suplimentare ale concesionarilor
-Managementul calitatii, supravegherea termenelor limita, cat si realizarea de statistici si de analize.
-Persoana de contact pentru celelalte departamente.

CERINTE

-Ideal, studii incheiate cu success in domeniul comercial sau pregatire incheiat cu success in domeniul comercial sau juridic
- Experienta de cel putin 2 ani in administrarea de contracte de vanzare cumparare terenuri si inchiriere spatii comerciale
-Grad inalt de independenta si responsabilitate
-Bune abilitati de comunicare, capacitate de munca in echipa, organizat si cu aspect ingrijit
-Capacitate de conceptualizare, abstractizare, gandire orientata spre proces, creativitate si munca in echipa
-Cunostinte bune de Microsoft Office si SAP
-Cunostinte avansate de limba germana si engleza

Cu peste 800 de filiale Kaufland este pe plan intern si international una din cele mai dinamice companii din domeniul comertului cu amanuntul din Germania.
Calitatea, gama diversificata de produse cat mai ales preturile mici sunt pentru client cele mai importante criterii de alegere.
Kaufland indeplineste exact aceste dorinte.
La Kaufland clientul este mereu in centrul atentiei.
Acestea sunt bazele succesului nostru.
Sunteti interesati?
Atunci va rugam sa ne trimiteti scrisoarea de intentie specificand pozitia si codul pozitiei pentru care aplicati, CV-ul, o fotografie, copii dupa actele de studii care va reprezinta cel mai bine.
Va rugam sa ne comunicati informatii in legatura cu disponibilitatea de a incepe activitatea in cadrul firmei cat si asteptarile salariale.
Kaufland Romania SCS
Soseaua Colentina Nr.6
RO-021173 Bucuresti
Fax.:021.305.70.76
E-Mail: recrutare@kaufland.ro