SPECIALIST LICITATII PUBLICE

S.C. GLOBAL PLAST S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Monitorizarea, supravegherea permanenta a sistemului SEAP/SICAP, a anunturilor privind licitatiile potrivite cu oferta de produse a firmei
Intocmeste documentatia solicitata prin caietul de sarcini, fisa de date, etc in vederea participarii la procedurile de achizitii publice;
Monitorizeaza statusul licitatiilor pe rol (clarificari, contestatii, amanari, anulari, etc.);
Studiaza documentatii de atribuire;
Solicita clarificari autoritatilor contractante;
Reprezinta firma in relatia cu terti referitor la activitatea de licitatii
Intocmeste diverse situatii solicitate de conducerea companiei

Locația jobului : oras Pantelimon jud.Ilfov

CERINTE

Experienta SEAP/SICAP privind licitatiile
Cunosterea legislatiei nationale aplicabile in domeniul achizitiilor publice; SEAP, SICAP
Persoana ambitioasa, dinamica, organizata, motovata de castig si reusita
Abilitati de comunicare, abilitati de negociere, spirit de observatie, abilitati de lucru in echipa;
Operare PC in programele: Internet Explorer,Outlook Express, Microsoft Office;

BENEFICII OFERITE

- telefon mobil;
- laptop

Compania are ca principal obiect de activitate importul si distributia de articole de unica folosinta, menaj si curatenie,produse din hartie, ambalaje,candele.