SPECIALIST LICITATII - DIVIZIA IT&C

UTI SYSTEMS S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea principalelor date ale procedurilor de achizitii publice existente pe plan local si extern;
- Intocmirea formalitatilor necesare si achizitionarea documentatiei privind elaborarea si prezentarea ofertelor in vederea participarii la procedurile de achizitii publice;
- Monitorizarea permanenta a reglementarilor si conditiilor de calificare pentru participarea la procedurile de achizitii publice;
- Mentinerea legaturii cu autoritatile contractante sau cu organizatorii licitatiilor pe parcursul derularii procedurilor aferente;
- Reprezentarea firmele din cadrul grupului UTI atat in relatiile cu subcontractantii si contractantii principali, cat si pe parcursul procedurilor de achizitii publice.

CERINTE

- Studii superioare tehnice, economice sau juridice;
- Experienta in domeniul de profil de minim 2 ani;
- Cunostinte limba engleza la nivel avansat;
- Cunostinte operare PC - Microsoft Office;
- Abilitati dezvoltate de comunicare si relationare, dinamism, flexibilitate, confidentialitate.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Plan de incentivare corespunzator performantelor
Mediu de lucru placut
Oportunitati de promovare

Dupa 15 ani de succese pe piata romaneasca de IT&C, UTI Systems ofera acum oportunitatea unei noi deschideri, sustinuta si de noua dimensiune internationala a actionariatului.
Lider in dezvoltarea de solutii, produse si servicii de inalta tehnologie, cu rezultate remarcabile in zona de cercetare-dezvoltare si inovare, divizia IT&C acopera ca arii de expertiza: dezvoltare software, solutii de securitatea informatiei, comunicatii, solutii de criptare si compatibilitate electromagnetica, precum si integrare de sisteme informatice.