Specialist Licitatii

Dynamic Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea principalelor date ale procedurilor de achizitii publice existente pe plan local si extern;
- Intocmirea formalitatilor necesare si achizitionarea documentatiei privind elaborarea si prezentarea ofertelor in vederea participarii la procedurile de achizitii publice;
- Monitorizarea permanenta a reglementarilor si conditiilor de calificare pentru participarea la procedurile de achizitii publice;
- Mentinerea legaturii cu autoritatile contractante sau cu organizatorii licitatiilor pe parcursul derularii procedurilor aferente;
- Reprezentarea firmei atat in relatiile cu subcontractantii si contractantii principali, cat si pe parcursul procedurilor de achizitii publice

CERINTE

- Absolvent de studii superioare tehnice, economice sau juridice;
- Experienta in domeniul de profil de minim 2 ani;
- Cunostinte limba engleza la nivel avansat;
- Cunostinte operare PC - Microsoft Office;
- Abilitati dezvoltate de comunicare si relationare, dinamism, flexibilitate, confidentialitate.

Calitati personale:
- Abilitati de comunicare;
- Loialitate;
- Persoana ambitioasa, cu aspiratii, focalizata pe cariera;
- Fire deschisa;
- Rezistenta la stres;
- Capacitate de lucru intr-un colectiv.

BENEFICII OFERITE

-telefon mobil
- autoturism

Companie care ofera solutii complexe integrate detinand un portofoliu de parteneriate internationale,clienti companii multinationale si folosind tehnologie highend (echipamente de stocare, scanere profesionale, software de captura de documente si date, aplicatii software pentru arhivare electronica, management de documente si workflow, kituri de dezvoltare), angajeaza prin intermediul Dynamic Human Resources: Specialist Licitatii.