Specialist Licitatii

STAR STORAGE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea principalelor date ale procedurilor de achizitii publice existente pe plan local si extern;
-Intocmirea formalitatilor necesare si achizitionarea documentatiei privind elaborarea si prezentarea ofertelor in vederea participarii la procedurile de achizitii publice;
- Monitorizarea permanenta a reglementarilor si conditiilor de calificare pentru participarea la procedurile de achizitii publice;
- Mentinerea legaturii cu autoritatile contractante sau cu organizatorii licitatiilor pe parcursul derularii procedurilor aferente;
- Reprezentarea firmei atat in relatiile cu subcontractantii si contractantii principali, cat si pe parcursul procedurilor de achizitii publice.

CERINTE

- Absolvent de studii superioare tehnice, economice sau juridice;
- Experienta in domeniul de profil de minim 2 ani;
- Cunostinte limba engleza la nivel avansat;
- Cunostinte operare PC - Microsoft Office;
- Abilitati dezvoltate de comunicare si relationare, dinamism, flexibilitate, confidentialitate.

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial atractiv;
-Posibilitati de afirmare si promovare;
-Mediu de lucru modern;
-Echipa tanara, dinamica, profesionista

Dezvoltare Aplicatii de Business cu functionalitati de: arhivarea si managementul documentelor, workflow, input management pe platforma EMC Documentum - leader mondial in domeniul EMC (Enterprise Content Management)

Compania STAR STORAGE este partener pe partea de dezvoltare solutii software cu companii de top la nivel mondial: EMC (Documentum), IBM (Content Manager, WebSpere), Microsoft, Oracle, Abbyy (OCR))