Specialist Legume Fructe

SC BILLA ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- sprijina seful de departament legume fructe in realizarea activitatilor de baza (comenzi, prezentare marfa, receptie, inventare, mod de abordare clienti);
- scolarizeaza angajatii din departamentul legume fructe in vederea implementarii filosofiei de prospetime, a strategiei, a punctelor importante si a promotiilor Billa;
- ofera sprijin la deschiderea de noi filiale Billa;
- scolarizeaza si consiliaza filialele Billa pe baza unui program de scolarizare definit impreuna cu achizitorul de legume fructe;
- sustine inspectorii de zona in procesul de recrutare a noilor angajati din cadrul departamentului legume fructe;
- controleaza masurile implementate.

CERINTE

- experienta profesionala peste 3 ani in sectorul legume fructe;
- cunostinte despre organizare cu privire la achizitii si logistica;
- spirit de echipa;
- abilitati de prezentare;
- abilitati de organizare si comunicare;
- limba engleza/ germana nivel mediu;
- cunostinte de operare PC;
- carnet de conducere valabil , categ. B, minim 1 an vechime.

BENEFICII OFERITE

Se acordă pachet salarial atractiv şi posibilităţi de dezvoltare profesională într-un colectiv dinamic, mediu international.

Puteti candida pentru acest post folosind oricare dintre variantele:
- prin intermediul site-lui myjob;
- trimitand CV-ul dvs. la numarul de fax 021/20 55 661;
- completand formularul de pe site-ul nostru www.billa.ro;
- pe adresa de e-mail job@billa.ro;
- direct la sediul nostru central din Str. Barbu Vacarescu nr. 154-158 sector 2 Bucuresti.

Va rugam sa mentionati pozitia pentru care candidati.
Vor fi contactati doar candidatii care corespund cerintelor.

Billa este prezenta in Romania din februarie 1999 si este parte componenta a grupului german REWE, care numara peste 14.000 magazine si 300.000 angajati in intreaga Europa, cu o cifra de afaceri de aproape 50 miliarde euro. Politica BILLA este tocmai aceea de a satisface toate gusturile, printr-un bogat sortiment de produse proaspete precum si prin multe alte articole din necesarul zilnic la preturi extrem de avantajoase.