Specialist IT (scolarizare/service)

KLAES ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sunteti raspunzator de relatia cu clientii, din estul Romaniei, post vanzare. Clientii nostri beneficiaza de suportul dumneavoastra total, atat telefonic cat si la fata locului, foarte importante fiind instalarea programului si scolarizarea personalului.
Totodata pentru clientii dumneavoastra va trebui sa traduceti in limba romana ultimele update-uri.

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:
-experienta in relatia cu clientii
-abilitati tehnice
-diponibilitate de deplasare atat in tara cat si in strainatate.
-flexibilitate, rezistenta la stres si capacitatea de adaptare la orice situatie
-capacitate de organizare si planificare
-bun cunoscator al limbii germane si a altei limbi de circulatie internationala

Cunostiintele tehnice in domeniul constructiei ferestrelor cat si experienta in utilizarea soft-urilor de ultima generatie constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea de a va alatura unei echipe de experti cu renume mondial.
- absolvirea unei perioade de şcolarizare
- un salariu conform sarcinilor atribuite
Mai multe informaţii gasiti pe www.klaes.com.ro Puteti sa ne trimiteti intrebari, in romana sau germana, la adresa de e-mail: riovanut@klaes.com
Asteptam cu interes CV-urile dumneavoastra redactate in limba germana.

Suntem lideri de piata in domeniul IT pentru constructia ferestrelor. Avem peste 130 de angajati in toata lumea. Datoritz constructiei modulare si a adaptabilitatii sale, Software-ul nostru reuseste rezolvarea celor mai complexe procese de la intocmirea ofertelor pana la comanda si controlul numeric al utilajelor din hala de productie.