Specialist IT pentru sediul nostru din Aricestii Rahtivani (Ploiesti)

Plus Discount Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- deserveste departamentul IT

CERINTE

- Cunostinte avansate de MS Office (Excel si Access)
- Experienta in lucrul cu bazele de date relationale
- Cunostinte de SAP FI si CO constituie un avantaj
- Experienta in interogarea bazelor de date multidimensionale (Hyperion Essbase)
- Experienta in sisteme de gestiunea marfurilor
- Buna intelegere a proceselor economice
- Experienta in managementul de proiect
- Cunostinte avansate de limba germana sau limba engleza

BENEFICII OFERITE

- Procese de munca optime pe baza unor tehnologii de ultima ora
- Loc de munca sigur si de viitor intr-o companie de anvergura si de succes
- O echipa tanara si motivata
- Bune sanse de formare a unei cariere pentru angajatii cu rezultate bune
- Salariu motivant

DESCRIEREA FIRMEI

Cariera ta, alaturi de MICILE PRETURI.

PLUS DISCOUNT ROMANIA este o retea de magazine de tip discount apartinand concernului german Tengelmann, grup cu vechime si experiena la nivel mondial. Divizia Plus este deja existenta cu peste 4.100 de magazine si 40.000 de angajati in 9 tari din Europa.
In prezent, in Romania exista 45 de magazine Plus, urmand ca reteaua sa se extinda in urmatorii ani.