Specialist IT / Oracle Developer

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana care va ocupa aceasta pozitie va raporta Directorului IT si va fi responsabil de dezvoltarea aplicaţiilor conexe sistemului ERP în vederea optimizării proceselor din companie

 Toate fazele dezvoltarii unei aplicaţii (analiza, design, programare, testare, implementare, suport)
 Dezvoltarea de aplicaţii folosind Oracle Forms, BI Publisher, Oracle APEX
 Dezvoltarea de programe (SQL / PL/SQL ) pentru optimizarea actvitatii utilizatorilor la nivelul Oracle ERP
 Analiza de business - clarificarea cerinţelor şi nevoilor clientului intern, a obiectivelor proiectelor, prin sesiuni de feedback şi reuniuni în colaborare cu toate părţile interesate.
 Obţinerea şi documentarea cerinţelor şi scrierea specificaţiilor funcţionale
 Interacţionarea cu clienţii interni/externi pentru a determina specificaţiile detaliate pentru fiecare cerinţa dată spre dezvoltare şi pentru a găsi cea mai bună soluţie;
 Coordonarea poriectelor din cadrul departamentului IT

CERINTE

Pentru clientul nostru, importanta companie producatoare de vopseluri , recrutam Specialist IT/Dezvoltator Oracle

Cerinte:
- experienta de cel putin 3 ani in programare
- studii superioare - Facultatea de Cibernetica/Matematica/Automatica
- abilitati de coordonare a proiectelor
- engleza - nivel avansat
- excelente cunostinte de SQL si PL/SQL

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial excelent

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.