Specialist IT BUCURESTI

Gmarket

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura mentenanta echipamentelor tehnice din magazinul alocat: calculatoare, periferice, case de marcat, cantare, mufe, cabluri, legatura de date Magazin si Sediu Central, centrala telefonica etc.
- Instruieste utilizatorii in legatura cu echipamentele specifice;
- Realizeaza rapoarte cu privire la tranzactiile si vanzarile magazinului alocat;
- Intervine pentru rezolvarea problemelor in legatura cu inregistrarea produselor in sistem;
- Participa la inventare (depozit si magazin).

CERINTE

- Studii superioare IT
- Cunostinte solide hardware PC si periferice
- Cunostinte foarte bune Windows 2000 si suita programe Office
- Cunostinte de baza instalare/intretinere retele calculatoare
- Engleza scris / vorbit
- Abilitati de relationare
- Disponibilitate pentru program prelungit, in ture (inclusiv in weekend)
- Spirit de echipa
Avantaje:
- Experienta de lucru cu case de marcat
- Cunostinte Linux, Oracle SQL

BENEFICII OFERITE

Vor fi luate in considerare, in mod nepreferential, toate candidaturile care se inscriu in grila de salarizare proprie firmei noastre

SC Gimrom Holding SA a fost infiintata in anul 1998 si face parte din Grupul FIBA, alaturi de alte 26 de companii din 9 tari. Principalele domenii de activitate ale grupului sunt: financiar, bancar si retail.
SC Gimrom Holding SA are drept obiect de activitate comercializarea produselor alimentare si nealimentare in cadrul retelei proprii G\'market (fost GIMA SUPERSTORE). Misiunea companiei este de a furniza clientilor G\'market cele mai bune produse de larg consum, intr-o ambianta placuta, pentru a imbunatati calitatea vietii.