Specialist IT

HR Consultanta

Job expirat

RESPONSABILITATI

- va dezvolta rapoarte complexe in Access si Excel folosind limbajul Visual Basic for Applications
- se va implica in proiectele de implementare SAP
- va participa la sedintele tehnice de implementare SAP
- va elabora specificatiile tehnice si functionale impreuna cu echipa de implementare SAP
- se va implica in intretinerea sistemului informatic (retea, useri etc.)

CERINTE

- studii superioare tehnice in curs sau finalizate (cibernetica, matematica, automatica);
- experienta in domeniul IT - dezvoltare, programare, customizare, sau implementare software (avantaj);
- cunostinte Microsoft Access, Excel;
- cunostinte programare in VBA (nivel mediu);
- abilitati de lucru cu bazele de date si de dezvoltare de aplicatii de baze de date;
- cunostinte de programare orientata obiect;
- cunostinte de limba engleza;
- persoana pasionata de domeniul IT (programare).

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial competitiv
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere in domeniul IT
- bonuri de masa
- telefon de serviciu

RTC este unul dintre cele mai mari grupuri comerciale, cuprinde 9 divizii: Diverta, PROCA Romania, Sistec-Sbsol, Proffice, Rimobi, Trans Cargo Express, Fashion, Flaro.

\"Proffice\" in RTC Holding inseamna 18 ani de experienta si o divizie de companii specializate in distributia de birotica-papetarie intr-un concept foarte bine definit: \"all4office\".
Divizia Proffice se adreseaza segmentului B2B (business to business), prin Office Express si Mail Order, resellerilor si retailului prin Astra Plus.

Asteptam CV-ul tau la adresa de e-mail gabriela.cazan@hrconsultanta.ro