SPECIALIST IT

MERIDIAN

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltare aplicatii pe baze de date Oracle folosind proceduri stocate PL/SQL si Forms 6i si Reports 6i.

CERINTE

Studii superioare (preferabil absolvent al Facultatilor de Informatica, Automatica sau Electronica)
Cunostinte avansate de:
-Sisteme de gestiune a bazelor de date (Oracle 9i, 10g);
-Oracle Developer Suite 6i (Forms & Reports)
-SQL & PLSQL

Spirit de echipa, preocupare pentru exactitate, abilitatea de a identifica si rezolva probleme;
Autonomie, initiativa, spirit de echipa, mobilitate.

BENEFICII OFERITE

-mediu de lucru dinamic si stimulativ;
-salariul 1000 euro;

Din dorinta de a fi cat mai aproape de clientii sai Meridian Dacia Renault prin cele doua locatii ale sale din Bucuresti respectiv din Berceni si Militari pune la dispozitie o variata gama de servicii la standarde occidentale.Printr-o echipa tanara si profesionista, stam la dispozitia dumneavostra pentru a va informa despre toate produsele si serviciile Dacia-Renault si a va ajuta sa luati cea mai buna decizie.